ΑΝΑΚΟΊΝΩΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΜΆΘΗΜΑ “ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΉ ΠΑΙΔΕΊΑ” Post author:Τμήμα Βιβλιοθηκονομίας, Αρχειονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης Post published:Σα, 08/01 Post category:Ανακοινώσεις γραμματείας και καθηγητών Αγαπητοί φοιτητές /τριες,σας ευχόμαστε ολόψυχα Καλή Χρονιά με υγεία σε σας και στους αγαπημένους σας. Η 2η εργασία θα παραδοθεί, έχοντας λάβει παράταση, στις 18/1/22.Γ. ΧριστοδούλουΜ. Χατζηλία Ανακοινώσεις της ίδιας κατηγορίας Ανακοίνωση για το μάθημα “Οργάνωση και Λειτουργία Μονάδων Πληροφόρησης” Πε, 21/10 Προκύρηξη ΑΣΕΠ – Θέσεις εργασίας Πε, 24/11