Ανακοίνωση για το μάθημα “Διαδικτυακές Εφαρμογές” Post author:Δημήτρης Ρουσίδης Post published:Δε, 12/12 Post category:Ανακοινώσεις γραμματείας και καθηγητών Έγινε ανάρτηση στο νέο Moodle σχετικά με την έναρξη του σημερινού μαθήματος (12/12). Ο διδάσκων Δ Ρουσίδης Ανακοινώσεις της ίδιας κατηγορίας ΕΝΤΑΞΗ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑΚΕΣ ΟΜΑΔΕΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΦΟΙΤΗΤΕΣ ΤΟΥ ΠΡΩΤΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ Σα, 16/10 Φοιτητικές εκλογές 2023 Τρ, 09/05