Φωτογραφίες από την παρουσίαση των τόμων “Μετά την πανδημία”, εκδ. Μπαρμπουνάκης και “Ημερολόγιο” της Εταιρείας Λογοτεχνών Θεσσαλονίκης της 18ης ΔΕΒΘ, όπου συμμετείχε με κείμενά της η Αναπλ. Καθηγήτρια Β. Καμπατζά. Post author:Αριστείδης Ντόμπρος Post published:Δε, 29/11 Post category:Ανακοινώσεις γραμματείας και καθηγητών / Συνέδρια-Εκδηλώσεις Ανακοινώσεις της ίδιας κατηγορίας Παράταση περιόδου διανομής και δηλώσεων συγγραμμάτων εαρινού εξαμήνου 2022 – 2023 Πα, 05/05 Μέθοδοι Έρευνας & Στατιστική_μάθημα 2/11 Πε, 28/10